Vlastníte zlínskou hokejovou kartu k výměně/prodeji do mé sbírky? Nenašli jste ji na mých stránkách? Kontaktujte mě a napište mi o ní!
Máte chybějící kartu?
Přihlášení Domů » Hokejista » Profil - Milan Kostourek

Profil hokejisty Milan KOSTOUREK

obrázek neexistuje
Narozen:
09. 01. 1983 (41 let)
Národnost:
CZE CZE
Pozice:
Útočník
Status:
Aktivní hráč
Mateřský klub:
Prošel klubem Zlín

Zajímavosti nejen ze sbírky
Odchovanec havlíčkobrodského hokeje Milan Kostourek, byl v hokejové sezoně 2012/13, v poslední lednový den před koncem přestupního termínu, dopsaný na soupisku zlínského klubu v rámci střídavých startů.
Svého premiérového startu v dresu Zlína se dočkal na ledě hokejového klubu Třinec, při 6. semifinále play off. Během krátkého působení poté nastoupil ke všem zbývajícím utkání zlínského klubu. V této době již byla výroba hokejových karet pro tuto sezonu uzavřena a nedošlo tak k dotisku jeho v dresu Zlína.
K dnešnímu dni již najdete v mé sbírce hokejovou kartu OFS plus 2013/14 Milana Kostourka, která mu vyšla v rámci dotisku tohoto ročníku karet. Karta byla vydána ve dvou verzích - jako základní a paralelní v rámci 15ti letého výročí výroby karet OFS. Snímek na kartách je pořízený z 1. finále play off v hokejové sezoně 2012/13 ze zlínského ledu.

Statistiky obsahu sbírky
Hokejové karty