Vlastníte zlínskou hokejovou kartu k výměně/prodeji do mé sbírky? Nenašli jste ji na mých stránkách? Kontaktujte mě a napište mi o ní!
Máte chybějící kartu?
Přihlášení Domů

RSS kanály www.hc-zlin.cz

Chcete mít přehled o novinkách? Odebírejte RSS kanál.

RSS kanály serveru www.hc-zlin.cz jsou určeny pouze pro osobní a nekomerční užití. Máte-li zájem převzít zobrazovaná data RSS kanálu do internetových stránek, vyžádejte si prosím předem můj souhlas. Jakékoli kopírování nebo další šíření RSS kanálů serveru www.hc-zlin.cz bez mého předchozího souhlasu není dovoleno.

Přehled nabízených RSS zdrojů

 • Nejnovější karty ve sbírce
  Tento kanál obsahuje všechny nejnovější karty přidané do sbírky, včetně karet podepsaných. DOPORUČENO!
 • Název kolekce karet
  Pokud chcete sledovat nejnovější karty podle názvu kolekce, stačí změnit výchozí hodnotu ko=ofs.
  V případě výskytu víceslovného názvu (OFS plus), použijte spojující parametr znak + (OFS+plus).
  Název kolekce si můžete vybrat níže za pomocí rozbalovací nabídky, kde jsou zobrazeny všechny dostupné kolekce ve sbírce. Po kliknutí na tlačítko Generovat se zobrazí URL odkaz, který stačí vložit do internetového prohlížeče nebo aplikace RSS čtečky.
  Název kolekce
 • Ročník vydání karet
  Změnou výchozí hodnoty ro=2013, budete dostávat informace o nejnovějších karet ve sbírce z aktuálně nastaveného parametru ročníku.
  Pozn. pro zobrazení vybraného ročníku (OFS plus) 2013/2014, zadávejte vždy parametr čísla roku před lomítkem.
  V níže uvedené rozbalovací nabídce je přehled všech ročníků karet, které jsou součástí sbírky. Výběrem položky a kliknutím na tlačítko Generovat se zobrazí URL odkaz pro vložení do internetového prohlížeče nebo aplikace RSS čtečky.
  Ročník karet
 • Karty vybraného hokejisty
  Zobrazení nejnovějších karet ve sbírce podle příjmení. Pro výběr požadovaného hokejisty, změňte výchozí hodnotu ho=leska v URL internetového prohlížeče nebo zadejte jeho příjmení do níže uvedeného textového pole. Kliknutím na tlačítko Generovat se zobrazí URL odkaz pro jeho vložení do internetového prohlížeče nebo aplikace RSS čtečky.
  Příjmení hokejisty
 • Chybějící karty do sbírky
  Kanál generuje vydané karty dle mně dostupných checklistů od vydavatelů. Jednotlivé záznamy karet jsou následně zobrazeny na seznamu chybějících karet do sbírky.
RSS kanál si přidáte kliknutím na modrý název/URL výše vybraného zdroje

Pokud se rozhodnete odebírat RSS kanál z těchto stránek, doufám, že jeho obsah bude pro vás přínosný a nebudete jej měnit, či upravovat. Budete-li mít zájem o vytvoření specifického RSS kanálu, neváhejte mě kontaktovat.