Vlastníte zlínskou hokejovou kartu k výměně/prodeji do mé sbírky? Nenašli jste ji na mých stránkách? Kontaktujte mě a napište mi o ní!
Máte chybějící kartu?
Přihlášení Domů » Hledání

Rozšířené vyhledávání

Vyhledávaný text

Hledat hokejistu: *
* Vstupní data ve tvaru příjmení jméno, nebo příjmení1 jméno1, příjmení2 jméno2 případě příjmení1, příjmení2 nebo jejich kombinací příjmení1 jméno1, příjmení2, příjmení3 jméno3.
Příjmení a jméno MUSÍ být odděleno mezerou, více příjmení MUSÍ být odděleno čárkou.
 
Parametry karet

Ročník: **Série: **
Verze:Typ:
Název klubu: 
Limitace: vše ano neAutogram: vše ano ne
** Výběr více možností klávesou Ctrl
 
Nastavení vyhledávání

Řadit výsledky podle: vzestupně sestupně
Nápověda k vyhledávání
 1. Do pole "Hledat hokejistu" zadejte příjmení a jméno (pozor na správné pořadí!), nebo více příjmení hokejistů oddělené čárkou, popřípadě více příjmení a jmen hokejistů, které chcete vyhledat, např.: Čajánek Petr, Leška, Vlach Rostislav.
  Ponecháte-li pole prázdné, budou zobrazeny všechny karty ve sbírce s případným upřesněním zadaných parametrů.
 2. Karty můžete vyhledávat dle následujících parametrů:
  • ROČNÍK - vydání jednotlivých sérií karet, s přihlédnutím na probíhající hokejovou sezonu, nikoliv rok uvedení karet k prodeji! Lze vybrat více položek seznamu.
  • SÉRIE - seznam dostupných sérií. Lze vybrat více položek seznamu.
  • VERZE - výběr karet dle základního rozdělení - základní, insertní a paralelní.
  • TYP - jde o druhotné rozdělení karet, většinou dle specifického znaku - Jersey (kousek dresu), Signature (podpisová karta), Printing Plate (tisková deska).
  • NÁZEV KLUBU - zobrazení karet dle verze hokejového dresu, ve kterém je hokejista zachycený. Předpokládá se pravidlo, co změna názvu klubu (vč. sponzorů), to nový klubový dres.
  • LIMITACE - karty obsahující limitaci jsou vyrobeny v omezeném množství. Limitace jsou na kartách uvedeny, dle volby výrobce, na přední nebo zadní straně.
  • AUTOGRAM - karty, které jsou podepsané, ať už prvotně od výrobce, tzv. Signature, nebo osobně při setkání, či zprostředkováním třetí osoby.
 3. Nalezené záznamy si můžete setřídit dle ročníku nebo série karet, řadit vzestupně nebo sestupně.