Vlastníte zlínskou hokejovou kartu k výměně/prodeji do mé sbírky? Nenašli jste ji na mých stránkách? Kontaktujte mě a napište mi o ní!
Máte chybějící kartu?
Přihlášení Domů » Hokejista » Profil - Petr Hromada

Profil hokejisty Petr HROMADA

obrázek neexistuje
Narozen:
19. 02. 1993 (31 let)
Národnost:
CZE CZE
Pozice:
Brankář
Status:
Aktivní hráč
Mateřský klub:
Prošel klubem Zlín

Zajímavosti nejen ze sbírky
Na výpomoc ze Vsetína přišel Petr Hromada do Zlína v průběhu hokejové sezony 2014/15. Na soupisce zlínského klubu se poprvé objevil ve 13. kole při utkání na Slavii. Svou premiéru a současně první extraligový start, zažil na zlínském ledě při utkání s Litvínovem.
Díky svým výkonům si řekl nejen o místo ve zlínské braně, ale i na hokejové kartě OFS Classic 2014/15, která mu vyšla v rámci II. Série v několika paralelních verzích.
V mé sbírce najdete všechny 3 paralelní verze těchto karet gólmana Petra Hromady ve zlínském dresu s označením Rookie jako nováček v ELH.

Statistiky obsahu sbírky
Hokejové karty